İÇERİK AĞI REKLAMLARI

Google AdWords İçerik Ağı Reklamları

Google Adwords İçerik Ağı Reklamları ile reklamlarınız Google iş ortaklarının yanı sıra Google Adwords reklamı kabul eden milyonlarca sitede yayınlanabilir. Reklamlarınız yazı olarak, banner olarak ya da video olarak yayınlanabildiği gibi kişiye özel geliştirilmiş dönüşüme odaklı olarak da yayınlanabilir.

İçerik Ağı Reklamları Hedeflemesi

Reklamlarınız coğrafi bölgelere göre hedeflenebildiği gibi kişilerin ilgi alanlarına, web site adreslerine, web sitelerinin konularına veya kullanıcıların geçmiş internet kullanımlarına (Remarketing) göre hedeflenebilir. Google Adwords İçerik Ağı Reklamları sayesinde marka bilinirliğinizi yükseltirken satışlarınızı arttırabilir, marka konumlandırmanızı en doğru şekilde yapılmasını sağlayabiliriz.

Google içerik ağı reklamı yalnızca satışa yönelik değil aynı zamanda marka bilinirliği için de kullanılabilir. Çok düşük bütçeler ile markanızı Türkiye’nin veya istediğiniz ülkenin tüm internet kullanıcıların hafızasına kazıyabilirsiniz. Bunun için AdWords içerik ağı (görüntülü) reklamları vermeniz yeterlidir.

İçerik Ağı Reklamları Banner Tasarımı

egegen İnternet Hizmetleri AdWords uzmanları tarafından optimize edilen içerik ağı reklamı yine kendi bünyemizdeki grafik tasarımcıların tasarladığı bannerlar ile yayınlanır. Bannerlar reklamlıcığın tüm kurallarına uygun bir şekilde reklam sahibinin de onayı alınarak son halini alırlar.

Google’da Görüntülü Reklam vermek için uzmanlarımızdan yardım alın

Dijital pazarlama uzmanlarımız size en doğru stratejileri vermek ve reklamlardan en yüksek performansı almanızı sağlamak için sizleri bekliyor. Unutmayın ki, aynı bütçe ile reklamı optimize eden ve yayınlayan uzmanın deneyimine ve bilgisine göre çok farklı sonuçlar elde edilebilir. Gelin egegen olarak size en düşük bütçe ile en yüksek sonuçları verelim.

İzmir İçerik Ağı Reklamları

Google AdSense ağına kayıtlı olan her web sitesinde reklam kampanyanızı yayınlayabilirsiniz. İçerik ağı reklamı adı verilen bu sistemde ziyaretçi trafiği yüksek web sitelerinde reklam yayınlamak daha hızlı sonuç almanızı sağlar. İzmir içerik ağı reklamlarını etkili bir biçimde yönetmek istiyorsanız, reklam kampanyalarınızı egegen İnternet Hizmetleri’ne emanet edebilirsiniz.

İstanbul İçerik Ağı Reklamları

Web sitelerinde yayınladığınız reklamın görüntülenmesini istiyorsanız içerik reklamlarından faydalanabilirsiniz. AdSense’e kayıtlı olan tüm web sitelerinden verdiğiniz teklifler sonucunda reklam yayınlayabiliyorsunuz. İstanbul içerik ağı reklamlarından başarılı bir sonuç almak istiyorsanız egegen ile iletişime geçiniz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi