Google AdWords’ü diğer reklamcılık türlerinden ayıran birkaç önemli nokta vardır. AdWords’ü kullanarak: Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz. Reklamınız, halihazırda sizin sunduğunuz türde ürün ve hizmetleri arayan kullanıcılara gösterilir. Dolayısıyla, söz konusu kullanıcıların dönüşüm sağlama olasılığı daha yüksektir. Reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (şehirler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz. Google AdWords ile, Türkiye’deki İnternet kullanıcılarının %80′ine erişebilirsiniz ve böylece sizin ürünlerinizi arayan tüketiciler size çok daha kolay ve hızlı erişebilir.

Google AdWords Reklamları

egegen olarak Google Adwords reklamlarınızı Sertifikalı Google Adwords Uzmanları yönetir ve düzenli olarak optimizasyonunu sağlar böylece reklamlarınızdan en yüksek verimi almanız sağlanır. Sunduğumuz bire bir hizmet sayesinde dilediğiniz anda uzmanınıza ulaşabilir dilediğiniz bilgiyi öğrenebilir yeni fikirler ve reklamlarınız hakkında raporlar alabilirsiniz.

Niçin AdWords?

Günümüzde birçok işletme çok çeşitli mecraları kullanarak ürün tanıtımı veya hizmet tanıtımı için reklam yapmaktadır. Televizyonlar veya tirajı çok yüksek gazetelerde reklam yayınlamak yalnızca belli markaların kaldırabileceği bütçelerle mümkün olabiliyor. Bu mecralarda küçük veya orta ölçekte bir işletmenin kendini duyurabilecek kadar bir bütçe ile reklam yapması neredeyse imkansız gibidir.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin reklam çalışmaları için AdWords var. AdWords sayesinde Google aramaları başta olmak üzere internet siteleri ve daha pek çok kanalda aklınıza gelebilecek en büyük markalarla ve devasa holdinglerle eşit koşullarda yarışmak mümkündür. Çünkü AdWords reklamları için ayıracağınız bütçenin mutlaka geri dönüşü vardır. İster büyük bir AdWord bütçesi ayırın isterseniz küçük bir AdWords bütçesi ayırın verdiğiniz paranın geri dönüşünü kesinlikle hissedeceksiniz. Üstelik sizin reklamınız en büyük marka ve kuruluşlarla yan yana, alt alta ve de eşit koşullarda yayınlanmış olacak.

AdWords Reklam Yöntemleri

Google reklamları için çok çeşitli yöntemler kullanılabilir. AdWords için de en bilinen yöntemi Google’da arama sonuçlarında en üstte veya en altta reklamın gösterilmesidir. Ancak daha önce AdWords reklam aracını pek kullanmayanların pek bilmediği ve aşina olmadığı başka yöntemler de vardır. Peki, nedir bu yöntemler?

  • Arama Ağı Reklamları
  • İçerik Ağı Reklamları (Görüntülü Reklamlar)
  • Remarketing (Yeniden Pazarlama)
  • Merchant Center Reklamları

Google AdWords Reklamları için niçin egegen’i tercih etmelisiniz?

AdWords reklamı yapmak profesyonellik ister. Google'un sürekli yenilediği paneline hakim olmakla birlikte doğru hedef kitle seçme, gün ve saat ayarlaması yapma, minimum bütçe ile maksimum sonuçlar elde etmek için tıklama başına maliyeti düşürebilme ancak ve ancak profesyonel bir AdWords uzmanının yapabileceği bir iştir. Profesyonel AdWords uzmanları da egegen de var. Öyleyse AdWords’te mükemmel sonuçlar elde etmek için egegen’i tercih etmelisiniz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi