Google AdWords’ü diğer reklamcılık türlerinden ayıran birkaç önemli nokta vardır. Bu reklamcılık hizmetini kullanarak: Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz. Reklamınız, halihazırda sizin sunduğunuz türde ürün ve hizmetleri arayan kullanıcılara gösterilir. Dolayısıyla, söz konusu kullanıcıların dönüşüm sağlama olasılığı daha yüksektir. Reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (şehirler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz. Google AdWords ile, Türkiye’deki İnternet kullanıcılarının %80′ine erişebilirsiniz ve böylece sizin ürünlerinizi arayan tüketiciler size çok daha kolay ve hızlı erişebilir.

Google AdWords Reklamları

egegen olarak Google Adwords reklamlarınızı Sertifikalı Google Adwords Uzmanları yönetir ve düzenli olarak optimizasyonunu sağlar böylece reklamlarınızdan en yüksek verimi almanız sağlanır. Sunduğumuz bire bir hizmet sayesinde dilediğiniz anda uzmanınıza ulaşabilir dilediğiniz bilgiyi öğrenebilir yeni fikirler ve reklamlarınız hakkında raporlar alabilirsiniz.

Niçin AdWords?

Günümüzde birçok işletme çok çeşitli mecraları kullanarak ürün tanıtımı veya hizmet tanıtımı için reklam yapmaktadır. Televizyonlar veya tirajı çok yüksek gazetelerde reklam yayınlamak yalnızca belli markaların kaldırabileceği bütçelerle mümkün olabiliyor. Bu mecralarda küçük veya orta ölçekte bir işletmenin kendini duyurabilecek kadar bir bütçe ile reklam yapması neredeyse imkansız gibidir.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin reklam çalışmaları için AdWords var. AdWords sayesinde Google aramaları başta olmak üzere internet siteleri ve daha pek çok kanalda aklınıza gelebilecek en büyük markalarla ve devasa holdinglerle eşit koşullarda yarışmak mümkündür. Çünkü Google reklamları için ayıracağınız bütçenin mutlaka geri dönüşü vardır. İster büyük bir AdWord bütçesi ayırın isterseniz küçük bir reklam bütçesi ayırın verdiğiniz paranın geri dönüşünü kesinlikle hissedeceksiniz. Üstelik sizin reklamınız en büyük marka ve kuruluşlarla yan yana, alt alta ve de eşit koşullarda yayınlanmış olacak.

AdWords Reklam Yöntemleri

Google reklamları için çok çeşitli yöntemler kullanılabilir. AdWords için de en bilinen yöntemi Google’da arama sonuçlarında en üstte veya en altta reklamın gösterilmesidir. Ancak daha önce Google reklam aracını pek kullanmayanların pek bilmediği ve aşina olmadığı başka yöntemler de vardır. Peki, nedir bu yöntemler?

  • Arama Ağı Reklamları
  • İçerik Ağı Reklamları (Görüntülü Reklamlar)
  • Remarketing (Yeniden Pazarlama)
  • Merchant Center Reklamları

Google AdWords Reklamları için niçin egegen’i tercih etmelisiniz?

AdWords reklamı yapmak profesyonellik ister. Google'un sürekli yenilediği paneline hakim olmakla birlikte doğru hedef kitle seçme, gün ve saat ayarlaması yapma, minimum bütçe ile maksimum sonuçlar elde etmek için tıklama başına maliyeti düşürebilme ancak ve ancak profesyonel bir reklam uzmanının yapabileceği bir iştir. Profesyonel AdWords uzmanları da egegen de var. Öyleyse AdWords’te mükemmel sonuçlar elde etmek için egegen’i tercih etmelisiniz.

İzmir AdWords

Google’ın sunduğu bir reklamcılık hizmetidir. İnternet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğuna bu reklam kampanyaları sayesinde ulaşılabildiğinden pek çok firmanın tercih sebebidir. egegen, İzmir AdWords reklamları sektöründe verdiği hizmetlerle firmaların bilinirliğinin artmasını ve ürün veya hizmet satışlarının gerçekleşmesini sağlıyor. 

İstanbul AdWords

Pek çok farklı çeşitte, birçok maliyet sistemine sahip olan bu reklamcılık hizmeti üzerinden reklam veren firmalar amacına kısa bir sürede ulaşabiliyor. Etkili bir reklam kampanyasını yürütmek isteyen firmalar İstanbul AdWords sektöründe hizmet vermekte olan egegen İnternet Hizmetleri ile iletişime geçebilirler.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi