Kurumsal firmanızın tanıtımı, marka ve ürününüzün reklamı için animasyon yapıyoruz. Sizi ve kurumunuzu en iyi anlatacak animasyon için bize başvurun.

Günümüzde özellikle internet reklamları içerisinde sıkça karşılaştığımız animasyon reklamları hepimizin dikkatini çekmektedir. Bu reklamlar yaygınlaşarak devam edecek ve gelecekte çok daha fazla mecrada önemli bir reklam seçeneği olacaktır.

Marka ve Ürün Tanıtımı İçin Animasyon

Birçok bilinir marka bu tarz videolarla marka bilinirliğini artırmaya çalışmaktadır. Bunun en önemli sebebi animasyon video yapımı insanların kullanıldığı ve gerçek sahnelerde çekilen reklam, kısa film veya videoların yapılmasından daha kolay olmasıdır. Bunun sayesinde anlatılmak istenilen konu ve tema daha kolay anlatılmaktadır. Markaların reklam ve tanıtım amaçlı animasyon yaptırma yolunu tercih etmesinin en önemli sebebi budur. Tabi, maddi olarak insan ve gerçek sahnelerin kullanıldığı filmlere göre çok daha ekonomik fiyatlara sahip olması da yaygınlaşmasında önemli bir etkendir.

animasyon

Animasyon Nerelerde Kullanılır?

Bu videolar kurumsal firmaların başta web sitelerinde olmak üzere, sosyal medya hesaplarında ve Youtube gibi video paylaşım portallarında bulunurlar. Böylece firmaya ulaşmak isteyenlere, firma ve marka hakkında bilgi almak isteyenlere, firmanın ürününü tanımak isteyenlere bu tarz videolarla bilgi verilmiş olur. Bir metin kullanılarak verilmek istenilen bilgiden ziyade ile çok daha rahat bu bilgiyi vermek mümkündür. Çünkü insanların bir web sitesinde uzun uzadıya okuma alışkanlıkları sınırlıdır; ancak video izleme alışkanları oldukça yüksek ve özellikle de animasyon video izleme oranları oldukça yüksektir.

Animasyon Reklamları

Bu yöntemi kullanılarak hazırlanan tanıtım filmleri sosyal medya kanallarında, başta Facebook ve İnstagram olmak üzere sponsorlu olarak geniş bir kitleye ulaştırılabilir. Ayrıca Youtube reklamları ile de animasyon reklam filmi birçok kişiye gösterilebilir.

Animasyon yapımı için egegen’in uzman tasarım ekibinin bugüne yapmış olduğu birçok referansı bizden isteyebilirsiniz. Yapmış olduğumuz animasyon video tanıtım filmlerini gördüğünüzde firmanız için yaptırmak isteyeceğiniz bu video için egegen’i tercih edeceğinize eminiz.

İzmir Animasyon

Canlandırma sanatı verilen isimdir ve resimlerin ya da hareket etmeyen nesnelerin hareket ediyormuş gibi görünmesini sağlayan düzenleme işlemidir. Günümüzde kullanıcının ilgisini çekebilmek adına pek çok firma tarafından kullanılır. egegen, İzmir animasyon sektöründe verdiği hizmetlerle firmaların istekleri doğrultusunda bu filmlerin hazırlanmasını sağlıyor.

İstanbul Animasyon

Son dönemlerin en popüler reklam tekniklerinden biridir. Merak uyandırıcı etki yarattığı için birçok işletme tarafından tercih edilebilir niteliktedir. İstanbul animasyon sektöründe hizmet veren egegen İnternet Hizmetleri’nin uzman ekibiyle reklamınıza dair yapabileceklerinizi görüşebilirsiniz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi