egegen İnternet Hizmetleri olarak toplu mail gönderim (mailing) hizmetinde Amerikalı dünyaca ünlü IBM SilverPop sistemi ile iş ortaklığımız bulunmaktadır. SilverPop, dünya üzerinde en yaygın şekilde kullanılan ve en çok tercih edilen mailing hizmeti sistemidir. Dünya genelinde 1000'den fazla ISP firması ile ikili ve çok güçlü ilişkileri bulunan firmanın gönderim oranı açısından dünyada rakipsizdir.

Toplu Mail Gönderim

egegen İnternet Hizmetleri bugün İstanbul ve İzmir ofislerinden yürütmüş olduğu çalışmalarında Türkiye'nin önde gelen hotelleri ve holdingleri için toplu mail gönderim hizmeti yapmaktadır. Pek çok şirketin çok yüksek mailing havuzu bulunmakta ve biz bu büyük dataları sorunsuz bir şekilde yönetmekte ve belirli periyotlarla mailing hizmeti sunmaktayız.

Kusursuz Mail Şablonları ile Mailing

Sizin belirlediğiniz ya da bizim tasarlayacağımız mail şablonu, isteğe bağlı olarak ya resim olarak ya da HTML olarak kodlanıp düzenlendikten sonra müşterilerimizin onayını almak adına test mail gönderimi yapılmaktadır. Test mail gönderimi yapıldıktan sonra alınan onay sonucunda bize iletmiş olduğunuz kullanıcı listesine toplu mail gönderimi yapılmaktadır.

Mailing Raporlaması

Mail gönderimi yapıldıktan sonra isteğe bağlı olarak raporlama hizmetimiz bulunmaktadır. Raporlama hizmetinde; gönderilen mail kaç kişiye ulaşmış, kaç kişi maili okumuş, kaç kişi mail üzerinden siteye erişmiş, vb. gibi başlıklar bulunmaktadır. Kısaca mailing hizmeti olarak talep ettiğiniz her şey ve daha fazla size sunulmaktadır.

Spamsız Toplu Mail Gönderimi

Toplu mail göndermek için sistem - destek uzmanımızın yapmış olduğu çalışmalar sonucunda göndermiş olduğumuz mailler hangi mail sağlayıcısı olursa olsun direk inbox’a düşmektedir. Kesinlikle spama hiçbir mail düşmemekte, maillerin gelen kutusuna düşmesi için tüm ayarlamalar ve takipleri yapılmaktadır.

Mailing Hizmeti Sunduğumuz Sektörler

Toplu mail gönderimi yaptığımız ve en çok hizmet verdiğimiz sektörel liste aşağıdaki gibidir. Bunların dışında gelecek her yeni sektör için mailing araştırması yapıp toplu mail gönderiminin en iyi şekilde nasıl yapılacağı planlanarak çalışmalara başlanmaktadır.

  • Seyahat & Turizm
  • E-ticaret Finansal
  • Servisler Emeklilik & Sigorta
  • Perakende Yapı ve İnşaat
  • Otomotiv
  • Medya ve Danışmanlık
- egegen
Copyright © 2000 - 2017 egegen İnternet Hizmetleri Kullanıcı Girişi