E-posta kullanıcılarınızın maillerine her yerden ulaşabilmesi için gereken mail hosting başta olmak üzere her türlü destek sağlanmaktadır.

Web Tabanlı Mailbox

POP3 - SMTP - IMAP - Exchange desteğinin yanı sıra, web tabanlı mailbox uygulaması ile internet bağlantısı olan her yerden maillerinize ulaşmanız sağlanır. Yalnızca masaüstü uygulaması olan Outlook üzerinden değil, internet erişimi olan her yerden kurumsal maillerinize girerek egegen mail hosting hizmeti sayesinde maillerinizi okuyabilir ve yeni mail gönderebilirsiniz.

Spam Koruma Garantisi

Sunuculara gelen mailler sürekli virüs taramasından geçirilerek zararlı maillerin gelmesi engellenir. Özel Spam Koruma seçeneklerimizle %100 spam koruma garantisi vermekteyiz. E-Posta hosting hizmetimiz ile sizin adınıza en iyi performansla çalışan antivirüs programlarımız ve manuel ayarlar yapan E-Posta hosting uzmanlarımız ile kendinizi ve şirket maillerinizi her daim koruma altında hissedebilirsiniz.

Gelişmiş Mail Yedekleme

Gelişmiş yedekleme seçeneklerimiz ile mail ve dosyalarınız günlük, aylık ve yıllık olarak yedeklenir. Tüm yedeklemeleriniz istediğiniz zaman E-Posta hosting yedekleme hizmetimiz sayesinde size verilir. Tüm bu E-Posta hosting süreçlerinizi yürütmek için egegen’i tercih edin, gözünüz arkada kalmasın.

İzmir Mail Hosting

E-Posta hosting; elektronik yazışmalarınızın sunucuda barındırılması işlemidir. Bu işlem mail güvenliği ve maillere en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlar. İzmir mail hosting hizmeti sunan egegen İnternet Hizmetleri, gelişmiş sunucu altyapısı sayesinde maillerinizin yedeklemesini yapar.

İstanbul Mail Hosting

Gelen ve giden mailleriniz noktasında problemler yaşıyorsanız ve bu problemler itibarınızı kaybetmenize sebep olacaksa ve E-Mailleriniz hayati bir öneme sahipse E-Posta hosting hizmetinden yararlanabilirsiniz. egegen İnternet Hizmetleri olarak İstanbul mail hosting hizmetini kullanabilirsiniz.

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi