ALAN ADI VE BARINDIRMA

Sahip olduğunuz domain için alan adı barındırma hizmeti vermekteyiz. Domain tescilini nereden yapmış olursanız olun egegen alan adı barındırma hizmeti verir.

Bugün egegen, hizmet verdiği 1000'in üzerinde domain ile birlikte, sayısı 100'ün üzerinde olan domain uzantısında da kurumunuzun isimlerini tescil edebilmektedir. Sizin için en uygun alan adını araştırıp bulup, firmanız veya şahsınız adına en iyi isim tescil edilebilmektedir. Domain tescil, takibi, yönetimi ve backorder ile domain alanında yapılacak her türlü işlemi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz alan adı ve barındırma hizmeti kesintisiz ve butik bir hizmettir.

Alan Adı (Domain) Barındırma Hizmeti

Alan adı ve barındırma yapan firmamız domain tescilinden başlayarak sonrasında verilebilecek tüm hizmetleri en iyi şekilde ifa etmektedir. Alan adı barındırma hizmetine ek olarak verdiğimiz hizmetler ise webhosting, sunucu, mail hosting ve toplu mail gönderimi hizmetleridir.

egegen İnternet Hizmetleri’nden domain barındırma hizmeti satın aldığınızda bilmelisiniz ki bir domaine bağlı olan tüm hizmetleri de satın alabilirsiniz.

alan adı barındırma

Domain Tescil Ettirme

Firmanızın ihtiyacı olan domain adreslerini sizin adınıza ve istediğiniz domain uzantıları ile tescilliyoruz. Tüm domain tescil süreçlerini takip ederek istediğiniz alan adını almanızı sağlıyoruz. Ayrıca firma veya markanız adına ileride kötü amaçlı olarak domain kullanımına karşılık ön bilgilendirme vererek size zarar verebilecek tüm domainlerin tescilini sizin adınıza yaptırıyoruz. Böylece gelecekte sanal dünyada size karşı bir karalama kampanyasına karşı korunaklı olmuş oluyorsunuz.

Domain Yönetimi

İster egegen İnternet Hizmetleri aracığıyla almış olun isterseniz daha önce farklı bir alan adı ve barındırma firması aracığıyla almış olun tüm domain yönetiminizi yapıyor ve sorunsuz işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

7/24 Destek Hizmetleri

İster telefonunuzdan, ister destek emaillerimizden, ister uzak masaüstü bağlantı seçeneklerimizle günün 24 saati kesin çözüm sunuyoruz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda bize ulaşmanızın ardından kısa bir süre içerisinde sorunuzu çözüyor ve teknik sıkınıtılarınızı gideriyoruz.

İzmir Alan Adı ve Barındırma

Alan adı yani domain; web sitenizin adıdır ve kullanıcıların web sitenize doğrudan gelmesini sağlayan bağlantı linkidir. Firmaların internet dünyasındaki bilinirlikleri açısından domain seçimi oldukça önemlidir. Ayrıca web sitesinin işlevselliği açısından bir de barındırma işleminin yapılması gerekir. Tüm bu İzmir alan adı ve barındırma işlemlerini egegen İnternet Hizmetleri sizin yerinize yapıyor.

İstanbul Alan Adı ve Barındırma

Domain’in Türkçesi olan alan adı web sitesinin kimliğini oluşturur. Bazı durumlarda alan adı marka haline dahi gelebilir. Bu nedenle alan adı seçimini işletmenizi yansıtacak biçimde seçmelisiniz. egegen İnternet Hizmetleri İstanbul alan adı ve barındırma işlemlerinin tamamını sizin için üstleniyor. 

- egegen
Copyright © 2000 - 2019 egegen İnternet Hizmetleri
Kullanıcı Girişi