1978 yılında hizmet vermeye başlayan ve günümüzde 60 farklı ülkeye yapılan ihracat faaliyetleri ile bir dünya markası haline gelen Viking‘in yeni sosyal medya ajansı egegen!

Keyifli temizliğin adresi Viking; oda parfümünden genel temizlik ürünlerine, çamaşır yumuşatıcıdan yüzey temizleyiciye kadar pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz 50’den fazla ürün seçeneği sunuyor. Biz de Viking’e sunduğumuz sosyal medya yönetimi hizmetiyle Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin hesaplarının yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Bu bağlamda, her sosyal medya platformu için farklı stratejiler hazırlıyoruz. Bu stratejileri ve rakipleri baz alarak yaptığımız; sosyal medya iletişimi, moderasyonu, içerik ve topluluk yönetimi çalışmaları ile Viking’in sosyal medyada daha etkin hale gelmesini ve etkileşim oranının artmasını sağlıyoruz.

Viking’in sosyal medya hesaplarını takip etmek isterseniz aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Viking Facebook Hesabı İçin TIKLAYINIZ!

Viking Instagram Hesabı İçin TIKLAYINIZ!

Viking Twitter Hesabı İçin TIKLAYINIZ!

Sosyal medya ajansı olarak egegen’i tercih ettiklerinden dolayı Viking ailesine teşekkür ediyoruz!

Viking Hakkında;

Viking; 1978 yılında dört kardeş tarafından “Avcı Kimya” ismi ile faaliyetlerine başladı. 1992 yılında Viking Temizlik ürünleri ismini alan şirket, 2004 yılından bu yana Viking Temizlik ve Kozmetik Ürünleri adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Semt pazarlarında başlayan ticari faaliyetlerini şu anda Kemalpaşa, İzmir’de bulunan fabrikalarında yürüten Viking, son 10 yılda sayısız ödüle layık görüldü.

Private Label (Özel Üretim), Perakende kanal, ihracat ve EDT (Ev Dışı Tüketim) olmak üzere dört farklı satış kanalına sahip olan şirket, “Saiolar Viking” markasıyla yurt dışında 60 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.

Tanıtım Videosu: İzle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin