Google Panda Algoritması

İntermet Reklamlarının ve özellikle Google Adwords reklamları neden tercih edilmelinın reklam pazarındaki payı her geçen gün artmakta ve özellikle Kobiler için vazgeçilmez hale gelmektedir. Günümüzde Kobilerin gazete reklamlarından sonra en fazla kullandığı reklam çeşidi internet reklamlarıdır. Google Adwords reklamlarında reklam verenler yalnızca potansiyel müşteriniz reklamla ilgilendiği zaman ödeme yapar.

Potansiyel müşterilerimizin bizim hizmetimizi aramakta kullanacağı anahtar kelimeler uzmanlar tarafından doğru kullanımları ile belirleniyor ve potansiyel müşterileriniz bu reklamı görüyor bu aşamaya kadan hiçbir ücret ödemiyorsunuz, ardından bu kişiler hizmetinizle ilgileniyorsa reklamınıza tıklıyor ve sitenize giderek size ulaşıyor ve bu aşamada bütçenizden belli bir tıklama başına maliyet (TBM) düşülüyor, siz ödediğiniz bu düşük tutarın karşılığında yeni bir müşteri elde etmiş oluyorsunuz. Google reklamları ile birçok sektörde çok yüksek dönüşümler elde edebilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Google AdWords; dünya binlerce işletme tarafından, uygun bir bütçe ile yeni müşteriler kazanmak için kullanılıyor. AdWords reklamları, hedeflenen kullanıcıların sunulan ürün ya da hizmetle ilgili arayabilecekleri kelimeleri kullanarak, yalnızca belirlenen kelimelerle Google’da yapılan aramanın sonuçlarında gösteriliyor. Google Adwords kullanıcıları İhtiyaçları ölçüsünde harcama yaparak alabildiğine geniş bir dağıtım ağının sunduğu avantajlardan yararlanıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.