web tasarım ankara

Kurum, kuruluş, firma, şahıs gibi gayri ticari ya da ticari işletmelerin online itibarlarını sağlayabilmesi, ürün veya hizmet satışını gerçekleştirebilmesi amacıyla web siteleri kurulur. Bu web sitelerinin oluşturulma aşamasına ise web tasarım adı verilir. İnternet dünyasına hala adım atmayan ya da yeni bir tasarımla kullanıcılarına ulaşmak isteyen firmalar Ankara web tasarım sektöründe egegen İnternet Hizmetleri’ne güvenebilirler.

Ankara web tasarım hizmeti almak isteyen firmaların web tasarımında dikkat etmesi gereken unsurlar şunlardır;

  • Web tasarımın, web site ziyaretçilerine ilk bakışta güven sağlaması gerekmektedir. Güven oluşturulduğu durumda web sitesinden yapılan ürün ve hizmet satışları artar, kullanıcıların E-Mail listesine kayıt olması sağlanır.
  • Firmaların, ziyaretçilere karşı şeffaf olmalarını sağlamak için web sitenizde ekibinizdeki herkesin bulunduğu bir alan oluşturmalısınız. Bu alanda ekipteki kişilerin fotoğraflarına, pozisyonlarına ve onlara ulaşılabilmesini sağlayan E-Mail adreslerine yer vermelisiniz.
  • Hazır tasarım kullanılmamalıdır. Hazır tasarımlar web dünyasında yer alan pek çok internet sitesi tarafından kullanıldığı için ziyaretçilerin karşısına çok sık gelebilir. Bu da firmanızı sandığınızdan daha fazla etkileyecektir.
  • Sosyal medya butonları da web tasarım sürecinde dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Ankara web tasarım hizmeti almak isteyen firmaların sosyal medya hesaplarının yer aldığı butonlar web sitesine yerleştirilirse doğrudan bu hesaplara yönlendirme sağlanmış olur. Sosyal medyanın etkisinin oldukça yüksek olduğu günümüzde bu butonlar çok fazla kişinin dikkatini çeker ve böylece sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı da artırmış olursunuz.

Ankara web tasarım firmaları arasında yer alan egegen İnternet Hizmetleri’nin merkezi İzmir’de yer almaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına verdiği hizmetlerle web tasarım sektörünün temelini oluşturan egegen 15 yılı aşan bir tecrübeye sahiptir. Firmaların sadece web tasarım esnasında değil, web tasarım sonrasında yaşanabilecek herhangi bir problem sırasında da yanında olur. Web tasarım Ankara sektöründe kaliteli ve başarılı bir hizmet almak istiyorsanız egegen‘in uzman kadrosuna güvenmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.