Alan Adı & Sunucu

egegen, hizmet verdiği 1000'in üzerinde domain (alan adı) ile birlikte, sayısı 100'ün üzerinde olan domain uzantısında da kurumunuzun isimlerini tescil edebilmektedir. Alan adı ve barındırma ile ilgili ihtiyacınız olan tüm çözümleri, bütün süreçleri düzenleyerek deneyimli ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Alan Adı Hizmetleri

Eğer bir alan adınız yoksa, sizin için en uygun alan adını araştırıp bulup, firmanız veya şahsınız adına en iyi ismi tescil edilebiliyoruz. Domain tescil, takibi, yönetimi ve backorder ile domain alanında yapılacak her türlü işlemi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz alan adı ve barındırma hizmetinde tüm süreci ekibimiz ile beraber yönetiyoruz.

Sunucu Kurulum ve Yönetim

Firmanızın ihtiyacı olan domain adreslerini sizin adınıza ve istediğiniz domain uzantıları ile tescilliyoruz. Tüm domain tescil süreçlerini takip ederek istediğiniz alan adını almanızı sağlıyoruz. Ayrıca firma veya markanız adına ileride kötü amaçlı olarak domain kullanımına karşılık ön bilgilendirme vererek size zarar verebilecek tüm domainlerin tescilini sizin adınıza yaptırıyoruz. Böylece gelecekte sanal dünyada size karşı bir karalama kampanyasına karşı korunaklı olmuş oluyorsunuz.

IT Kurumsal Danışmanlık

İster telefonunuzdan, ister destek e-maillerimizden, ister uzak masaüstü bağlantı seçeneklerimizle günün 24 saati kesintisiz çözüm sunuyoruz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunda bize ulaşmanızın ardından kısa bir süre içerisinde sorununuzu çözüyor ve teknik sıkınıtılarınızı gideriyoruz.